GALVANİZ TESİS KURULUMU

Galvaniz Tesis Kurulumu ve Aşamaları
Galvaniz tesis kurulumu 7 aşamalı planlama ile yapılabilimektedir. Doğru bir planlama ile Sıcak Daldırma Galvaniz Tesis Kurulumu Anahtar Teslim Olarak 9-12 Ay arasında gerçekleşmektedir.
Galvaniz tesis kurulumu planları hazırlanırken, öncelikle kaplama yapılacak malzemelerin ebatları ve üretim kapasiteleri baz alınarak tesis planlanmaktadır.

Galvaniz Tesis Kurulum Aşamaları :
1. Kaplanacak Ürünlerin Bilgileri; Sıcak Daldırma Galvaniz ile kaplanacak ürünlerin öncelikle, tasarım ve boyutları ile alakalı olarak Galvaniz Fırın ve Potasının seçimleri yapılır.
2. Günlük Üretim Kapasitesi; Günlük, aylık periyotlarda kaplanacak ürünlerin miktarlarına göre, Galvaniz Fırın Kapasitesi belirlenerek, çinko kazanının verimliklik hesapları yapılır.
3. Projelendirme; Belirlenen kapasitelere göre ihtiyaç duyulacak arsa ve galvaniz tesisi projelendirme işlemleri başlanır.
4. Prosesler Arası Geçişler; Prosesler arasındaki geçişler, yeni hazırlanmış yerleşim planı üzerine işlenir. Bu planlama yapılırken, ürün grubunun işletme içerisine giriş işlemleri ve çıkış işlemlerini kapsamaktadır.
5. Verimli Bir Yerleşim Planı; Verimli bir yerleşim, prosesler arasındaki iş kayıplarının önüne geçecektir.
6. Enerji Verimliliği ve Yenilebilir Enerji Faydaları; Enerji verimliliği esası baz alınarak, piyasada rekabetçi bir güç ile işlemler devreye alınır.
7. Çevresel Duyarlılık; Çevreye duyarlılık, öncelikle işçi sağlığı ve güvenliği, İşletme içerisindeki makinaların ömürlerini uzatmakta ve doğaya olan saygımızı korumaktadır.

Tesisin uzun ömürlü, verimli, tesisin geri ödemesinde ve rekabetçi piyasada maliyetleri düşürme açısından önemli bir yer teşkil etmektedir.
Bu aşamalar göz önüne alınarak, Galvaniz Tesis Kurulumları, Anahtar Teslim Olarak Tek Elden Estgal A.Ş tarafından devreye alınarak yatırımcıya teslim edilir.

Estgal A.Ş Kurulum Sonrası, Desteklerine Devam Etmektedir;
Personel Eğitimi,
Makine Ekipman Kullanım ve Bakım Eğitimleri
Proses Eğitimleri... Vs gerekli bütün eğitimler ile tesisin tek başına ayakta durubilme imkanı sağlanır.

Galvaniz Tesis Kurulumu