HAKKIMIZDA

Ana firmamız EKSAŞ A.Ş 1969 yılında Erhan Baycan tarafından Ankara' da kurulmuş ve MKEK, ASELSAN, TCDD, TELETAŞ, SİMKO gibi önemli kamu ve özel sektör kuruluşlarının ithal zorluklar içindeki yüzey işlem konularına çözüm getirmiştir.

1996 yılında firma Bursa’ya taşınmış ve ihracata dönük ikinci firma 2002 yılında ( BUSEB -Gemlik ) Bursa Serbest Bölgesinde EST Metal Ltd. Şti.yapısında yurt dışı taleplerini karşılamayı hedeflemiştir.

2013 yılına kadar Sıcak Daldırma Galvaniz Tesislerine Eksaş A.Ş. bünyesinde destek verilmekteyken gelişen talep nedeniyle “Teknolojik düzeyi yüksek Anahtar Teslimi tesisler” için yeni bir yapılanmaya geçilmiştir. Bu amaçla EstGal” A.Ş. (Eksas surface technologies galvaniz) adıyla yeni firmamız kurulmuştur.
Hakkimizda
EstGal A.Ş ; yatırım öncesi üretim hedeflerinden başlayan, verimli bir yerleşim, enerji verimliliği, yenilebilir enerji kaynaklarından faydalanma, prosesler arası geçiş verimliliği , kurulum ve işleyiş sonrası sürekli destek vermeye devam etmektedir.

Est Teknolojimiz 1969 yılından beri birikimlerimiz ve dört lisanda takip edilen literatürlerden oluşmaktadır. Bu birikimler EstGal Projelerinde deneyimli mühendisler, üretim ve montaj şefleri yanında uzun yıllardır birlikte çalıştığımız yetişkin elemanlarla 52 kişilik bir kadro olarak:

1.Çalı Sanayi Bölge fabrikamızda; 3.500 m2
2.Bursa Serbest Bölge fabrikamızda ise; 2.700 m2 alanda hizmet vermektedir.